Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

6 grudnia dzieci z Grodźca odwiedził pewien ciekawy gość! Ubrany w czerwony strój i atrybuty biskupie przybył do świetlicy wiejskiej. Nie było dla niego zaskoczeniem, że oczekiwała go tam gromada radosnych dzieci. Przedstawił się jako Święty Mikołaj… choć nie musiał tego robić, bo wszyscy doskonale wiedzieli kim jest.

W oczekiwani na Świętego najmłodsi mieszkańcy naszego sołectwa przygotowali „prawdopodobnie największy list do Świętego Mikołaja na Świecie (a z pewnością w Grodźcu)”. Zabawy przy tym było co niemiara….

Święty, choć wzbudza powszechny respekt, bardzo szybko wywołał też radosne salwy śmiechu… szczególnie gdy oznajmił, że stara się zrzucić zbędne kilogramy i pracuje nad tym intensywnie.

Mikołaj szukał w Grodźcu grzecznych dzieci i z pewnością je znalazł. Wszyscy otrzymali prezenty, które wcześniej dostarczyli do świetlicy jego niezawodni pomocnicy. Sporą część słodkich upominków przekazana została przez Mikołaja za pośrednictwem sołtysa i rady sołeckiej.

Mikołaj obdarowany licznymi pracami plastycznymi, wierszami i modlitwami pożegnał się z mieszkańcami Grodźca, by wrócić do nas za rok.

Do zobaczenia Święty Mikołaju!

Wydarzenie Konkurs o tematyce świątecznej zostało sfinansowane z budżetu sołeckiego Grodźca.

 

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895